PHU NAFTEX sp.j. Jan i Jadwiga Adamscy

Jeśli chcesz dotrzeć
do celu na czas,
zrobimy to dla Ciebie.

Zadzwoń
54 285 14 48

Naftex

O FIRMIE

„Przyjemność z jazdy od 1991 roku”

Transportem osobowym zajmujemy się już od 1991 roku, a  od 1995 r. jako  NAFTEX Sp.j. Jesteśmy  firmą rodzinną, w której podstawą jest przywiązanie do tradycji oraz wieloletnie doświadczenie w przewozach autokarowych. Jednak nie oznacza to, że spoczywamy na laurach i nie poszukujemy nowych dróg rozwoju. Nieustannie badamy rynek, tak aby sprostać rosnącym wymaganiom naszych klientów i harmonijnie połączyć sprawdzone metody z innowacyjnymi rozwiązaniami. Dużą wagę przywiązujemy do budowania personalnych relacji z naszymi klientami. Pracownicy NAFTEX Sp.j. to kompetentne osoby, które odznaczają się nie tylko fachową wiedzą, ale również zawsze podchodzą indywidualnie do wymagań oraz oczekiwania każdego z klientów. Właśnie dlatego nieprzerwanie już od prawie 20 lat budujemy zaufanie i wiarygodność naszej firmy.

Dzięki temu, że posiadamy własne zaplecze warsztatowe oraz wykwalifikowanych mechaników, każdy wyruszający pojazd jest sprawny technicznie i przystosowany do wymagań danej trasy.

O naszych kwalifikacjach najlepiej świadczą przyznane nam certyfikaty i licencje:

Licencja na wykonywanie przewozów krajowych Licencja na wykonywanie przewozów międzynarodowych Certyfikat kompetencji zawodowych Certyfikat Polskiego Stowarzyszenia Przewoźników Autokarowych

Oprócz podstawowej działalności firmy, NAFTEX sp. j. dba o swój wizerunek angażując się w społeczną odpowiedzialność biznesu. Wspieramy  sportowców, szkoły, urzędy gmin i miast. Jesteśmy między innymi partnerem biznesowym Włocławskiego Towarzystwa Koszykówki ANWIL.

Duże znaczenie przywiązujemy również do atmosfery panującej w naszej firmie. Wierzymy, że zbudowanie partnerskich relacji pomiędzy pracownikami jest najlepszą gwarancją wysokiej jakości świadczonych przez nas usług.